Інтерактивний семінар TaxHUB 2.0 «Чи готові Ви до податкової перевірки?»

demo


У відповідь на цьогорічні зміни та останні тенденції у сфері податкових перевірок, податкові та юридичні фахівці Deloitte поділились досвідом та практичними порадами щодо підготовки до податкової перевірки, та запрошували обговорити:  

  • Бухгалтерських, податкових та юридичних кроків у підготовці до податкової перевірки. Дискусія буде враховувати останню практику податкових перевірок
  • Аналіз нових рішень Верховного Суду у податкових справах та їх можливого впливу на стратегію податкових органів у податкових перевірках, а також можливі дії платників податків у відповідь на таку практику

 

Протягом події, ми запрошували учасників взяти участь у інтерактивному розборі ситуації щодо процесу податкової перевірки та судової практики. Вони мали можливість спробувати себе в різноманітних практичних ситуаціях – від початку податкової перевірки до слухань в суді.  

Спікери від Deloitte:

Дмитро Павленко, директор, адвокат, лідер юридичної практики. Дмитро має понад 12 років досвіду в Deloitte, та 14 років досвіду в супроводженні судових процесів. Він відповідає за юридичну підтримку під час податкових перевірок, судових спорів з податкових питань, а також підтримку у вирішенні інших спорів, що виникають у клієнтів.

Наталія Пікож, старший менеджер, податково-юридичний департамент. Наталія має понад 10 років досвіду в сфері бухгалтерського обліку та оподаткування. Наталія спеціалізується на наданні послуг фінансового і податкового обліку для юридичних осіб та представництв в Україні.

Марія Пасіка, менеджер, податково-юридичний департамент. Марія має п’ять років досвіду в сфері податкового консалтингу та корпоративних податків, податкової підтримки злиттів та поглинань і податкової підтримки аудиту.

Михайло Колядинцев, адвокат, старший консультант юридичної групи. Перед тим, як приєднатися до Deloitte, Михайло мав десятирічний досвід у сфері вирішення судових спорів та юридичному консалтингу.

Роман Макарчук, консультант, юридична група. Роман має п’ять років досвіду в податковому консалтингу та вирішенні спорів (включаючи захист інтересів клієнта під час податкових перевірок та у судових справах).

 

Організовано спільно з: 

demo