Інтерактивний семінар TaxHUB 6.0 «Декларування доходів – це просто! Податкова декларація як інструмент збереження сімейного бюджету»

demoУчасники мали нагоду оглянути декларування дещо з іншого боку – не лише як про обов'язок сплатити податки, а й як про можливість повернути частину вже сплачених податків.
Щодо декларування доходів фізичними особами, існує дещо упереджена думка про те, що складати й подавати щорічну декларацію «собі дорожче» – цей процес є незрозумілим, складним, потребує багато часу й нервів. Ще й податки потрібно буде сплатити…

Про можливість повернення частини сплаченого податку за рахунок деяких видів понесених витрат знає не так багато людей. Ще менша кількість замислюється про те, що непогано було б мати підтвердження джерел отриманих доходів (так само як і податків, що сплачуються з цих доходів), особливо якщо ви розглядаєте можливість інвестиції у те, що справді варто вашої уваги.

Ви оплачуєте навчання ваших дітей в університеті, школі або навіть у дитячому садку? Подайте декларацію та поверніть суму, достатню для оплати двох місяців навчання.

Протягом років ви сумлінно сплачуєте іпотечний кредит? Задекларуйте його та поверніть собі частину сплачених процентів.

Встановили на свій автомобіль газове обладнання? Чому б не компенсувати майже п'яту частину витрат на переобладнання.

Під час семінару спеціалісти компанії Deloitte допомогли учасникам розібратися у таких питаннях:

  • Податкова знижка: сутність, підстави, порядок оформлення
  • Підтвердження рівня та джерел доходів: як це відбувається? Для чого це взагалі потрібно?
  • Податкова декларація: як правильно скласти? Куди, коли і як подавати?

 

Спікери від компанії Deloitte:

Вікторія Чорновол, партнер, податково-юридичний департамент. Вікторія очолює практику з оподаткування фізичних осіб в Україні. Вона має двадцятирічний досвід роботи у сфері українського та міжнародного оподаткування.

Катерина Денисова, менеджер, податково-юридичний департамент. Катерина має вісім років досвіду в наданні послуг з оподаткування фізичних осіб. Вона спеціалізується на наданні послуг роботодавцям та фізичним особам у сфері оподаткування доходів фізичних осіб в Україні.

 

Семінар було організовано спільно з: