Сесія бізнес-школи Палати «Вирішення конфліктів в команді, алгоритм чи EQ?»

demoУ певний момент, у кожній команді виникають непорозуміння. Зважаючи на обставини, шляхи вирішення конфліктів можуть бути різними. Учасники мали можливість дізнатись більше про вирішення конфліктів у колективі.
Перш ніж почати практичну частину вирішення конфлікту, учасники дізнались про:

  • Елементи Гарвардської переговорної моделі і вирішенні конфліктів шляхом застосування медіаційного підходу (CEDR, Велика Британія)
  • Алгоритми врегулювання суперечок, які дійсно працюють. Що, як, в який момент треба робити в конфлікті, щоб усі сторони вийшли з нього з взаємовигідними рішеннями, які будуть виконуватися?
  • Як уникнути деструктивних емоцій в діалогах (переговорах, взаємодії)

 

Спікер:

Ольга Шепель, Директор Українського Центру Медіації (Києво-Могилянська бізнес-школа).

Ольга є медіатором CEDR (Великобританія) та Торгово-промислової Палати Мюнхену. Ольга психолог-психоаналітик та має ступінь магістра міжнародного менеджменту.

 


Як поводитись під час переговорів, про що запитувати, як побудувати взаєморозуміння – такі питання часто виникають перед перемовинами. І щоб дати на них відповіді, ми розпочинаємо наступний семестр Бізнес-школи Палати – Мистецтво перемовин, організований спільно з ADER HABERКиєво-Могилянською Бізнес Школою та Українським Центром Медіації.

Слідкуйте за оновленнями та додайте наступні сесії до свого календаря:

Середа, 15 травня – Техніки результативного діалогу
Середа, 29 травня – Пастки сприйняття в комунікаціях
Середа, 12 червня – Як вести переговори з більш сильним опонентом – стратегії успіху
Середа, 26 червня – Робота з довірою у переговорах

Ви можете відвідувати як весь курс, так і окремі сесії, які вас найбільше цікавлять. Учасники, які пройдуть мінімум 4 з 6 занять, отримають сертифікат про завершення курсу.

 

ОСВІТНІ ПАРТНЕРИ

                    

ПАРТНЕР