Зустріч з Джоном Дідюком, Представником Корпорації закордонних приватних інвестицій (OPIC)

demo

  • Дата
    27.10.2015

27 жовтня Американська торгівельна палата провела зустріч із Джоном Дідюком, Представником Корпорації закордонних приватних інвестицій (OPIC). 

Зустріч модерував Андрій Гундер, Президент Палати. 

У ході зустрічі Джон Дідюк представив діяльність OPIC, а також обговорив бізнес-клімат в Україні з представниками провідних міжнародних компаній, що працюють в Україні.  

Джон окреслив існуючі можливості для отримання більшої кількість іноземних інвестицій в Україну та поділився головними вимогами, що висуваються до проектів, які прагнуть отримати фінансування від OPIC: 

  1. Має існувати певний зв'язок проекту зі Сполученими Штатами. Тобто, частина інвестицій повинна бути від американського громадянина, власника грінкарти, або зареєстрованої на біржі компанії. 
  2. OPIC не надає грантів / технічної допомоги проектам, лише фінансування та страхування від політичних ризиків.
  3. OPIC працює лише із проектами, які контролюються приватним сектором. Уряд може відігравати лише другорядну роль у проектах.
  4. OPIC підтримує тільки проекти, які відповідатимуть вимогам щодо впливу на навколишнє середовище, не порушуватимуть права людини та матимуть позитивні відгуки у США. 

Усі зацікавлені члени Палати можуть переглянути презентацію (англійською мовою) і подати заявку на фінансування OPIC, якщо проект відповідає всім критеріям OPIC. 

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

За детальною інформацією просимо звертатися до Уляни Штибель, Менеджера з питань стратегічного розвитку (банківські та фінансові питання, управління людськими ресурсами).

Додати до календаря