Підписано Меморандум про співробітництво між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України, Американською торгівельною палатою в Україні та Європейською бізнес асоціацією

demo

  • Дата
    20.10.2015

30 жовтня, був підписаний Меморандум про співробітництво між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України, Американською торгівельною палатою в Україні та Європейською бізнес асоціацією. 

Метою Меморандуму є створення механізму оперативного реагування на проблемні питання пов'язані з діяльністю інвесторів в енергетичному секторі України. Підписанню передувала зустріч, ідеєю якої було обговорити нагальні питання та визначити напрямками подальшої діяльності. Модератором дискусії виступив Енді Кузич, директор з розвитку бізнесу PwC Україна. 

На початку зустрічі Міністерство презентувало принцип організації співпраці, основною метою якої є максимально швидко опрацьовувати інформацію та доводити до відома Міністра та його заступників проблемні питання для прийняття відповідних рішень. 

Тетяна Прокопчук, Віце-президент з питань стратегічного розвитку Палати, повідомила, що важливо прискорити процес реформ, тому необхідно активно і послідовно комунікувати з Урядом про проблемні аспекти, позитивні зрушення та досягнуті результати для бізнесу, який вже інвестує в Україну. Це буде позитивним сигналом і для потенційних інвесторів. У свою чергу, Палата готова до співпраці на принципах рівності та прозорості, стабільності законодавства.

Після підписання Меморандуму, відбулось обговорення ключових питань, над якими необхідно працювати в енергетичному секторі. Також було обговорено подальші кроки щодо співпраці у рамках даного Меморандуму. У результаті обговорення було повідомлено про утворення Робочої групи, до якої увійдуть представники від Міністерства енергетики, Американської торгівельної палати та ЄБА. До складу групи також будуть запрошені представники компаній-членів Палати. Під час першого засідання Групи повинна бути узгоджена та прийнята «Дорожня карта» щодо дерегуляції в нафто-газовій сфері. 

Основними напрямками роботи на даному етапі визначено нафтогазовий та електроенергетичні сектори.

За детальною інформацією просимо звертатися до Тетяни Темнюк, Менеджера з питань стратегічного розвитку (паливно-енергетичний комплекс).

Додати до календаря