Дискусія з Директором департаменту державної реєстрації Міністерства юстиції України

demo

  • Дата
    15.09.2015

15 вересня Палата провела Дискусію з Сергієм Бенедисюком, Директором департаменту державної реєстрації Міністерства юстиції України, організовану спільно із адвокатським об’єднанням Арцінгер. 

У вступному слові Дмитро Сенниченко, Співголова Робочої групи Палати з питань нерухомості, директор представництва JLL в Україні окреслив основні проблемні моменти у галузі державної реєстрації речових прав для інвесторів – непередбачуваність законодавства та недостатньо прозорі процедури. 

Тимур Бондарєв, керуючий партнер, Arzinger окреслив основні етапи реформування процедур державної реєстрації нерухомості та окремі нагальні питання, що виникають у цьому контексті. 

Сергій Бенедисюк презентував основні новели, що будуть впроваджені після прийняття проекту Закону №2982«Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», зокрема, в частині децентралізації реєстраційної функції шляхом її передачі до органів місцевого самоврядування та нотаріусів. 

Подальша дискусія стосувалась актуальних питань в роботі державних реєстраторів щодо нерухомості. 

Для того, щоб долучитись до роботи Комітету з питань правової політики, просимо звертатись до Олени Степанової, менеджера з питань стратегічного розвитку (координатора комітетів).

 

СПІВОРГАНІЗАТОР:

Додати до календаря