Кінопрем'єра англійською мовою «Легенда Г'ю Гласса»

demo

  • Дата
    20.01.2016
  • Час
    18:30
  • Місце
    Одеса Kіно (Проспект Перемоги, 3, ТЦ «Україна», 4 поверх)


Хто сказав, що повертатися до роботи після свят так вже й важко? Зовсім ні, якщо трохи урізноманітнити свої будні. Тому збирайте своїх друзів для перегляду чергової захоплюючої кінопрем'єри англійською мовою від Палати. Заснована на реальних подіях, «Легенда Г'ю Гласса» - це захоплива та реалістична кінокартина, про жагу до виживання та надзвичайну силу людського духу.

Сюжет. Під час експедиції до недоторканих земель Америки на видатного дослідника Г’ю Гласса (Леонардно Ді Капріо) нападає ведмідь і власна команда залишає його помирати. У гонці за виживання він долає неймовірне горе та зраду повірника Джона Фіцджеральда (Том Гарді). Покладаючись лише на силу волі та любов до своєї сім’ї Гласс повинен пережити зиму та знайти порятунок, борючись за життя до останнього.
Жанр фільму: Пригоди / Драма / Трилер
Рейтинг: Підлітки до 16 років допускаються до фільму з батьками
Тривалість: 156 хв
Офіційний трейлер:

Переглянути.

Фільм демонструватиметься англійською. Вартість квитка 90 гривеньКВИТКИ СЛІД ПРИДБАТИ ЗАЗДАЛЕГІДЬ. КВИТКИ НЕ ПРОДАВАТИМУТЬСЯ У КІНОТЕАТРІ ПЕРЕД ПОКАЗОМ. Сеанс розпочинається рівно о 19 годині, початок реєстрації - 18:30.

Під час спілкування Ви можете насолодитись освіжаючим бочковим пивом, наданим Carlsberg Україна, безалкогольними напоями від  Coca-Cola Україна та снеками від METRO Cash & Carry Україна.