Fashion Tech Summit 2018

demo

 • Дата
  31.08.2018
 • Час
  10:00
 • Місце
  КВЦ “Парковий” (Паркова дорога, 16А)


Відео анонс

Fashion Tech Summit 2018 - новий формат освітнього заходу, який покликаний створити платформу для взаємодії fashion, креативних і tech індустрій. Кращі спікери і представники світових компаній представлять успішні кейси в Києві не тільки для формування нової бізнес-спільноти, а й для пошуку нового бачення для розвитку fashion, креативу і tech в Україні. В рамках Fashion Tech Summit вперше відбудеться конкурс стартапів, які об'єднують креативні ідеї та технології.

Чому ми? 

 • 13 сезонів тижня моди першого у Східній Європі міжнародного тижня моди 
 • 5 років в освіті: робота освітньої платформи Kiev Fashion Institute 
 • 10 освітніх міжнародних конференцій в Києві 
 • 1 - першість на світових ринках: ми перші, хто вивів українських дизайнерів  на світові ринки (Париж, Мілан, Лондон, Нью-Йорк, Токіо)

  Що цього разу?  

3 сцени - сцена експертів, відкрита сцена стартапів, відкрита success  stories сцена 

50​ спікерів 

2000​ учасників форуму, які стануть у підвалин нової бізнес-спільноти 

Засновниками проекту стали – ​Дар’я Шаповалова​ і ​Наталя Моденова. 

«Провівши останній рік у Кремнієвій долині я розумію, що майбутнє модної індустрії – виключно у її технологічному прогресі та можливості використати всі  нові технології, які з’являються з неймовірною швидкістю. Наша мета з Fashion Tech Summit - дати максимум знань українській аудиторії від справжніх  експертів галузі, які прилетять з Європи та Кремнієвої долини, щоб поділитися своїм безцінним досвідом. Я дуже чекаю цієї події, оскільки для мене Fashion Tech Summit - це у якійсь мірі квінтесенція тих знань, які я отримала за останній рік і мені кортить ними поділитись»

Дар’я Шаповалова 

«За останні чотири роки модна індустрія змінилась кардинально і на очах. Звісно, старі wholesale та retail схеми продовжують працювати, але в-основному для крупних гравців. Для нових гравців діють інші правила, які формують новий вигляд індустрії, саме для цього ми проводимо Fashion Tech Summit, щоб роз-ширити межі сприйняття модної індустрії та надати інші можливості та інноваційні бізнес-моделі на прикладі іноземних компаній і кращих українських кейсів. І я впевнена, що конкурс стартапів у рамках Fashion Tech Summit допоможе посилити процес формування середовища нових креативних підприємців».

Наталія Моденова 

Реєстрація:

Ви повинні увійти в систему, перш ніж зареєструватися на захід. Натисніть, щоб увійти

Fashion Tech Summit - серія освітніх заходів, які стартували з Fashion Tech Summit 20 червня 2018 року в Парижі, де виступили представники компаній-лідерів модного ринку - Business of Fashion, Browns, Panoply, Launchmetrics, International Fashion Academy та інших. Наступна подія відбудеться в Києві 1 і 2 вересня, де до учасників приєднаються представники Snapchat, Pinterest, 500 Startups, McKinsey & Company, Stanford University, IDEO і безліч інших компаній.

На саміті також виступлять кращі українські компанії і представлять свої успішні кейси. Серед них - Banda Agency, Petcube, Concepter і інші. Захід створить майданчик дляспілкування з топовими українськими блогерами і digitalінфлюенсерами - в рамках програм саміту виступлять Аліна Френдій, Маша Тимошенко, Марія Гребенюк, Дар'я Майстренко, Святослав Бойко, Олександра Литвин, Саша Заєць.

Під час саміту відбудеться конкурс стартапів, який покликаний стати платформою для розвитку підприємництва та розробки інновацій в сфері перетину не тільки індустрій fashion і tech, але також широкого спектру креативних сфер, в числі яких - рітейл одягу. В рамках події Fashion Tech Summit оголошує конкурс на визначення перспективного проекту, який отримає професійний менторинг і грошовий приз на розробку проекту. Головою журі буде венчурний партнер 500 Startups з Сан-Франциско - Таня Соман. В рамках проекту також буде визначено три проекти, які отримають менторинг-сесію від спікерів Fashion Tech Summit.

Деталі участі в конкурсі - на сайті. 

За інформаційної підтримки Американської торговельної палати в Україні. 

Партнерські пропозиції та запити на прес-акредитацію можуть бути відправлені на скриньку conference@kievfashioninstitute.com  

Спонсорські опції тут​. 

Fashion Tech Summit

Concert.ua

Facebook  

 
Додати до календаря