Заходи партнерів

Інвестиційний форум міста Києва 2017 4 дн. 26 вересня, 2017, 09:00 |

Інвестиційний форум міста Києва 2017 року буде присвячено інвестиціям у туристичну інфраструктуру міста. Міська влада представить міжнародній та українській бізнес-спільноті пріоритети розвитку міста та інвестиційні проекти, які сприятимуть постанню Києва як міжнародної туристичної дестинації

Щорічна визначна подія в транспортній галузі України обіцяє зробити новий виток у розвитку транспортної галузі України.

VІ Судовий форум 6 дн. 28 вересня, 2017, 09:00 |

Судовий форум вже став однин із наймасштабніших та найвпливовіших заходів року на юридичному ринку країни.

Бізнес-форум OLEROM FORUM 1 8 дн. 30 вересня, 2017, 10:00 |

В рамках OLEROM FORUM 1 Україну вперше відвідають легендарний iГеній, винахідник, який змінив історію сучасних технологій, співзасновник компанії Apple – Стів Возняк.

На семінарі учасники дізаються  про те, що таке державна допомога та які існують ризики та можливості для бізнесу при дотриманні вимог державної допомоги.

Даний міжнародний форум покликаний стати майданчиком для залучення в галузь інвестицій і передових технологій.

Основна мета проведення форуму - створення інформаційного майданчику для дискусії, обміну думками та досвідом між експертами, представниками державних органів, бізнесу та громадських об`єднань.

Одеська офшорна конференція 12 дн. 04 жовтня, 2017, 09:00 |

Захід спрямований на залучення в Україну інвесторів, сучасних технологій видобутку нафти і газу, постачальників обладнання, досвідчених професіоналів та багато іншого.

Під час заходу провідні експерти SCHNEIDER GROUP розповідатимуть про зміни в законодавстві щодо працевлаштування іноземних громадян в Україні.

E-CONGRESS 2017 13 дн. 05 жовтня, 2017, 09:00 |

В ході  заходу буде презентовано кращий європейський та український досвід в сфері e-commerce, а також протестовані нові ідеї та бізнес-підходи.

Серед питань, що будуть обговорюватися, головні виклики 21 сторіччя, спричинені Четвертою індустріальною революцією, цифрова та креативна економіка, нові підходи до освіти та лідерства, стала та інклюзивна економіка.

Олійно-жирова конференція 2017 14 дн. 06 жовтня, 2017, 09:00 |

Мета конференції - обговорити можливі сценарії розвитку ринку олійних і продуктів переробки в Україні та світі.