Заходи партнерів

Курс орієнтований на юристів, бухгалтерів та спеціалістів в галузі фінансів, які зацікавлені в підвищені свого рівня теоретичних та практичних знань в сфері міжнародного оподаткування.

III Annual Ukrainian Investment Roadshow 48 дн. 02 грудня, 2019, 08:30 |

Українське Інвестиційне Роуд-Шоу, щоб стати платформою для провідних корпорацій України, зібратися разом і зустрітися з найвпливовішими у Лондонському Сіті менеджерами фондових ринків, що розвиваються, інвестиційними банкірами і консультантами та широким колом зацікавлених сторін з фінансового співтовариства Лондона.

Управління Приватним Капіталом в Україні 49 дн. 03 грудня, 2019, 09:00 |

На цьогорічному форумі обговорюватимуться найсвіжіші новинами останніх тенденцій в галузі приватного банкінгу та управління приватним капіталом в Україні та Європі, а також детально розглянуті найбільш актуальні питання та проблеми, з якими сьогодні стикаються учасники цієї галузі.

Мета даного дослідження полягає в оцінці ставлення організацій до шахрайства та економічних злочинів в існуючих економічних умовах, їхнього впливу на етичні стандарти організацій та програми комплаєнсу; в оцінці заходів, які організації вживають у відповідь; а також у визначенні найбільш поширених видів шахрайства.

Український Бізнес Форум 2019 24 вересня, 2019, 09:00 |

Традиційно форум відвідують власники бізнесу, консультанти, юристи-міжнародники, банкіри, агенти з нерухомості, інвестори.

Visa Cashless Forum 2019 24 вересня, 2019, 08:30 |

Форум — це щорічна платформа, яка об’єднує експертів у галузі цифрових платежів та інновацій, представників фінансових установ, фінтеху, торгово-сервісних установ, постачальників платіжних послуг й регуляторів для обговорення сучасних тенденцій, викликів та ключових напрямків розвитку галузі.