Американська торгівельна палата в Україні призначила президентом Андрія Гундера

2 квітня 2015 - Сьогодні Американська торгівельна палата в Україні оголосила про призначення Андрія Гундера на посаду Президента організації. Він офіційно обійме посаду 15 квітня 2015 р.

Андрій Гундер, виходець із Лондона, протягом двох останніх десятиліть отримав репутацію провідного експерта з питань зв’язків з громадськістю та органами державної влади в Україні. Він має широкий досвід роботи в бізнесі в Україні, зокрема, на керівних посадах у GlaxoSmithKline та UMC (зараз – МТС Україна).

Пан Гундер, громадянин Великобританії, з 2010 року очолював Український Інститут у Лондоні та постійно виступав експертом з українського питання у світових ЗМІ. Протягом останнього року він дав понад 100 інтерв’ю провідним міжнародним теле- та радіокомпаніям, у тому числі BBC, CNN, Sky News, Bloomberg TV, ITV, Al Jazeera та іншим. Він виступав з питань поточної ситуації в Україні у Палатах британського Парламенту, Палаті Лордів, Оксфордському університеті, Лондонській школі економіки та Університетському коледжі Лондона.

Пан Гундер замінить на посаді Тараса Качку, який тимчасово виконував обов’язки Президента Палати з листопада 2014 і який продовжить діяльність у Палаті на посаді Віце-президента з питань стратегічного розвитку.

У своїй новій ролі Андрій Гундер буде відповідати за подальший розвиток Американської торгівельної палати в Україні як провідного голосу міжнародного бізнесу, що працює в країні. Гундер буде очолювати команду, яка є надійним партнером для понад 600 компаній-членів, а також ключових зовнішніх стейкхолдерів, у цей непростий для країни час, виступаючи за впровадження законодавства та реформ у відповідності до міжнародних стандартів, а також привнесення кращих світових практик та інновацій у ведення бізнесу в Україні.

Гундер започаткував та керував діяльністю Лондонського представництва української юридичної компанії Magisters і, пізніше, Sayenko Kharenko, де очолював практику зв’язків з державними органами. Зазначені українські юридичні компанії в Лондоні слугували провідником для міжнародних інвесторів в економіку України.

«Рада директорів задоволена призначенням людини з таким досвідом та знаннями, якими володіє Андрій, на посаду Президента Американської торгівельної палати. Ретельний відбір дає нам впевненість у тому, що Андрій успішно вестиме нашу організацію в напрямку постійного покращення бізнес клімату України», - зазначив Грехем Тайлі, Голова Ради директорів.

«Я щасливий бути призначеним на посаду Президента цієї потужної організації, особливо в такий складний та важливий для України час. Україна стоїть на порозі реформ та зрушень в економіці, і я відчуваю величезне натхнення від можливості бути частиною цього процесу, який допоможе бізнесу розвиватися й рости, - зазначив пан Гундер. – Я з нетерпінням чекаю на можливість працювати з українськими державними органами та посадовцями і представляти інтереси компаній-членів Палати, які об’єднують зусилля задля підтримки та покращення інвестиційного клімату в Україні».

Андрій вивчав філософію та теологію в Римі, Італія, та вільно володіє англійською, українською, російською та італійською мовами. Одружений і має двох синів.