SICH SECURITY SERVICES

demo

 • Директор:
  Олександр Козлов
 • Адреса:
  Київ, 03151, Вул. Народного Ополчення, 7
 • Пошта:
 • Телефон:
  +38 (050) 469-2850
 • Місто:
  Київ
 • Факс:
  +38 (050) 251-2351
 • Сайт:

Більше інформації

СІЧ СЕК'ЮРИТІ СЕРВІСИЗ є однією з провідних недержавних охоронних компаній в Україні. Більше 26 років серйозної плідної праці на ринку охоронних послуг України підтверджують бездоганну репутацію та професіоналізм фірми. Починаючи з середини-1992 до 1996 історичне значення мала робота СІЧ (тоді у складі Українсько-Американського СП) з надання комплексних охоронних послуг Посольству США в Україні, USAID, Американському дому, Службі зовнішньої торгівлі США, Інформаційній службі США, та резиденції посла США.

В рік тисячоліття – 2000 році ми були запрошені Білим Домом США до забезпечення безпеки в Міжнародному прес-центрі під час історичного візиту президента Біла Клінтона до Києва.

Серед наших шановних замовників (деякі з них поруч з нами більш ніж 20 років) є такі як: АМЕРИКАНСЬКА ТОРГОВЕЛЬНА ПАЛАТА В УКРАЇНІ (з 1992 р.), КАРГІЛЛ, VODAFONE (MTC/УМЗ), KLM, ЕР ФРАНC, ЕМВЕЙ, ДЖЕЙ ТІ ІНТЕРНЕШНЛ, КОФКО АГРІ РЕСОРСІЗ УКРАЇНА, ДЖОНСОН & ДЖОНСОН УКРАЇНА, ЯНССЕН ФАРМАЦЕВТИКА, КЛІНІКАЛ ТРАЙЛ ЛОДЖИСТІК УКРАЇНА, АВТОМОБІЛЬНА ГРУПА ВІПОС, АУДІ ЦЕНТР ВІПОC, і ВІННЕР ФАСІЛІТІ МЕНЕДЖМЕНТ, та інші. 

Крім того, СІЧ за свою багаторічну історію в різні періоди часу мала честь надавати послуги таким організаціям, як: 3M, AT&T, BILLA, Бейкер & Маккензі, Джітек, Дойче Телеком, UPS, Донгорбанк, DTZ, Каліон Банк, Кодак, Кока-Кола, Віннер-Автомотів: Porsche and Jaguar , Нобл Ресорсіз, банк Креді Свісс Фірст Бостон, Лусент Текнолоджіз, Матеріалайз, Пепсі, Бізнес центр Поділ Плаза, Прайс Уотерхаус Куперс, PTT Телеком/KPN, Рейнолдс Тобако, Віннер-Автомотів: Ягуар і Порше, Сігрем, Скай Тревел, Сканія, Універмаг "Україна", Alitalia, Яманучі, а також дипломатам посольств Франції, Великої Британії, та Египту.

СІЧ має ліцензію Міністерства Внутрішніх Справ України та, працюючи у 24 регіонах України, відрізняється надійністю, конкурентноспроможністю, та своїм професіоналізмом, що привертає увагу як місцевих, так і іноземних клієнтів, які потребують комплексної організації безпеки, включаючи: * високоефективне вирішення проблем, що пов'язані з конфронтацією та силовим тиском на клієнта * охорону офісів, банків, виробництва, складів, житла, магазинів, готелів * перевірку з точки зору безпеки та надійності потенційних ділових партнерів, отримувачів кредитів або інвестицій, а також персоналу; та консультації з безпеки для клієнтів та членів їх сімей * консультування та аудит збереження товарно-матеріальних цінностей у широкомасштабному сільсько-господарському виробництві * охорону масових заходів (презентацій, виставок, ділових зустрічей, святкувань, тощо) * охорону та супроводження товарів та цінного вантажу.

Охоронна фірма СІЧ незмінно входить до числа переможців щорічного Всеукраїнського відкритого рейтингу професіоналізму служб безпеки, який проводиться з 2004 року.