INNOWARE

demo

 • Директор:
  Дмитро Попінако
 • Адреса:
  Київ, 01135, Золотоустівська, 3
 • Пошта:
 • Телефон:
  +38 (044) 490-2220
 • Місто:
  Київ
 • Факс:
  +38 (044) 490-2220
 • Сайт:

Більше інформації

Innoware — провідна консалтингова компанія, що спеціалізується на впровадженні сучасних технологій управління з метою підвищення ефективності бізнесу клієнтів. Ми пропонуємо наступні послуги: 

∙ впровадження та підтримку систем управління ресурсами підприємства (ERP) та систем управління проектами
∙ консалтингу у галузі адаптації (roll-out) корпоративних ERP-систем до вимог місцевого законодавства
∙ консалтингу з організації проектних офісів та впровадженні систем управління проектами та портфелем проектів 
∙ впровадженні систем Business Intelligence
У своїй діяльності Innoware незмінно дотримується світових стандартів забезпечення професійних консалтингових послуг, постійно вдосконалює методологію реалізації проектів, розробляє рішення для нових галузей, розширюючи функціональні можливості для їх ефективного використання українськими та зарубіжними компаніями. 

Основними перевагами Innoware є:

∙ унікальна методологія впровадження ERP-систем, що розроблялась та вдосконалювалась з метою гарантування досягнення цілей клієнта в очікувані строки, у рамках визначеного бюджету та з необхідною якістю. Методологія базується на стандартах управління проектами PMI (Project Management Institute, США) та відрізняється від подібних інструментів багаторічним досвідом практичного застосування та найвищим на ринку рівнем успішного завершення проектів впровадження ERP-систем. 
∙ кваліфікована та досвідчена команда. Співробітники компанії мають сертифікати міжнародного рівня та багаторічний досвід реалізації проектів у різноманітних галузях бізнесу. 
За 10 років Innoware реалізувала понад 100 проектів для компаній різноманітних галузей у різних країнах світу – Україні, Великобританії, Італії, Сербії, Чехії, Кіпрі, Білорусі, Росії та Казахстані.