ABINBEV EFES UKRAINE, PrJSC

demo

 • Директор:
  Денис Хренов
 • Адреса:
  Київ, 03680, Вул. Фізкультури, 30B
 • Пошта:
 • Телефон:
  +38 (044) 201-4000
 • Місто:
  Київ
 • Факс:
  +38 (044) 201-4009
 • Сайт:

Більше інформації

ПАТ "САН ІнБев Україна" (раніше - ВАТ «САН Інтербрю Україна») - вісім років поспіль є безперечним лідером на українському пивному ринку, займає більш ніж 40% (2008 р). 
Це молода і динамічна компанія, нащадок та гідний продовжувач багатовікових традицій європейських пивоварів. З 2000 станом на кінець 2007 року "САН ІнБев Україна" інвестувала у розвиток пивного виробництва і культуру споживання пива близько 400 млн євро. 

Після об'єднання компаній InBev та Anheuser-Busch та створення Anheuser-Busch InBev – лідера світового півоваріння,  "САН ІнБев Україна" представляє її на вітчізняному ринку.
АВ InBev - найбільша у світі пивоварна компанія за обсягами виробництва, яка займає перше чи друге місце на більш ніж 20 ключових ринках. 

До портфелю "САН ІнБев Україна" входять 9 брендів: 3 національні - "Чернiгівське", "Рогань" та "Янтар", та 6 міжнародних - Stella Artois, Staropramen, Beck's, Leffe, Hoegaarden, Lowenbrau.

До складу "САН ІнБев Україна" входять три великі пивоварні заводи у Чернігові, Харкові та Миколаєві. У 2006 році компанія оголосила про реорганізацію у єдину юридичну особу шляхом приєднання заводів, які в ході реорганізації стали безбалансовими виробничими відділеннями ВАТ „САН ІнБев Україна”.В 2010 році компанія змінила назву на ПАТ "САН ІнБев Україна"

Компанія має розвинуту систему національної дистрибуції.
"САН ІнБев Україна" постійно працює над модернізацією виробництва та встановлює найсучасніше обладнання, яке відповідає європейським екологічним нормам і стандартам. 

З приходом компанії на український ринок, пивзаводи всього за п'ять років досягли міжнародного рівня якості продукції та володіють найсучаснішими технологіями. 
Підприємство не зупиняється на вже досягнутих високих результатах і продовжує розвивати та покращувати своє виробництво, намагаючись у повному обсязі відповідати усім європейським стандартам, як у якості продукції, так і в безпеці виробництва та навколишнього середовища.

"САН ІнБев Україна" - соціально відповідальна компанія, яка виступає за помірне споживання пива і проти споживання пива неповнолітніми.

Компанія розробила кодекс маркетингових комунікацій та ініціює соціальні програми, за якими реклама брендів компанії спрямована лише на повнолітніх та не заохочує до надмірного чи безвідповідального вживання алкоголю. 

Як лідер українського пивного ринку, "САН ІнБев Україна" - перша серед українських виробників пива почала реалізацію проекту "Служба роботи зі споживачами" та запустила «Гарячу лінію». Мета проекту - надати споживачам максимально повну інформацію про пиво, підвищити рівень пивної культури у суспільстві, а також отримати зворотній зв'язок, який є надзвичайно важливим для компанії та необхідним для вдосконалення її діяльності.

"САН ІнБев Україна" - посол пивної культури на українському ринку. 
Вже вісім років "САН ІнБев Україна" проводить Національний конкурс барменів Stella Artois. 

Під егідою „зірки бельгійського пивоваріння” в Україні було відкрито два спеціалізовані навчальні центри для барменів „Пивна академія” (Київ, Харків). За роки своєї роботи, центри випустили більш ніж 200 дипломованих спеціалістів.

Бренд «Чернiгівське» - найбільший  національній бренд у портфелі «САН ІнБев Україна» - на сьогодні є одним з лідерів на ринку пива України. Це сучасний український продукт, виробництво якого відповідає найвищим європейським стандартам. 

Бренд «Чернігівське» активно підтримує український спорт. "Чернігівське" - єдиний пивний бренд, що у 2004 році підтримав Олімпійську збірну України, а згодом - продовжив срівробітництво з НОК'ом у рамках підготовки до Зимової Олімпіади-2006. В 2007 бренд став Офіціальним спонсором Чемпіонату України з футболу, головним спонсором Суперкубку України. 

Соціальна відповідальність компанії та бренду відтворена, зокрема, у спільних проектах з Фондом братів Кличків та  Національним університетом «Києво-Могилянська академія» (2005 рік - «Обирай серцем», 2006 рік - «Зроби свій внесок у майтубнє»). 

У серпні 2008 року «САН ІнБев Україна», разом із ДДАЇ України впровадила соціальну ініціативу «Не пий за кермом» задля запобігання водіння автотраспортними засобами у стані алкогольного сп'яніння. Проекти соціальної спрямованності Компанія впроваджує в рамках глобальної ініціативи компанії ІнБев - «Кращій світ».