Industrial Washing Equipment

demo

 • Директор:
  Михайло Руденко
 • Адреса:
  Київ, 04050, Вул. Білоруська, 30
 • Пошта:
 • Телефон:
  +38 (044) 290-2255
 • Місто:
  Київ
 • Факс:
  +38 (044) 290-2255
 • Сайт:

Більше інформації

Компанія "ІНДУСТРІАЛЬНЕ МИЮЧЕ ОБЛАДНАННЯ" – одна з провідних компаній України в сфері виробництва технічних мийних, чистильних та дезінфікуючих засобів для професійної промислової та господарської мийки. Компанія "ІМО" має власні виробничі потужності та працює за перевірними рецептурами. 

ТОВ "ІМО" – є партнером та постачальником професійного миючого обладнання та аксесуарів від провідних Європейських виробників. 

Впроваджена система якості менеджменту у відповідності з ДСТУ ISO 9001:2015 (№ 17IQAН91), та система управління безпечністю харчових продуктів, у відповідності з ДСТУ ISO 22000:2005 (НАССР) (№ 17IFAJ89). 

Компанія "ІМО" виробляє продукцію під власною торговою маркою "IWE AQUA" для застосування:
    у галузях харчової і переробної промисловості: молочної, м'ясної, масложирової, м'ясопереробної , консервної, у хлібобулочному і кондитерському виробництві; у виробництві алкогольних і безалкогольних напоїв, при переробці овочів, фруктів, риби і морепродуктів.
    в агропромисловому комплексі, 
    в сфері Ho.Re.Ca та Facilities: для професійного прибирання ресторанів, готелей, шкіл, клінінгових компаній та в комунально-господарських приміщеннях.
    а також на всіх видах транспорту: авіаційному, залізничному пасажирському та вантажному, морському, річковому і автотранспорті.

Компанія "ІНДУСТРІАЛЬНЕ МИЮЧЕ ОБЛАДНАННЯ", має сертифікат визнання відповідно до результатів оцінювання ДП "Укрметртестстандарт", яке визнає й підтверджує вимірювальні можливості нашої лабораторії з контролю якості.