Jurvneshservice

demo

 • Директор:
  Дмитро Салатюк
 • Адреса:
  Київ, 01054, вул. Тургєнєвська, 46/11
 • Пошта:
 • Телефон:
  +38 (044) 239-2390
 • Місто:
  Київ
 • Факс:
  +38 (044) 239-2390
 • Сайт:

Більше інформації

«Юрзовнішсервіс» створено у 1987 році, і з того часу юристи «Юрзовнішсервіс» консультують провідні українські та іноземні компанії з правових питань сучасного українського ринку. Адвокатами «Юрзовнішсервіс» у процесі тривалої практики вироблено культуру, комерційний прагматизм, технічні та міжособистісні навички, необхідні для надання послуг на найвищому рівні, що пристосовані передусім до уподобань західного бізнесу.

«Юрзовнішсервіс» співпрацює з такими провідними правовими виданнями, як Kluwer Law International, що випустило монографію Ганни та Геннадія Цірата «Цивільний процес в Україні» (2012) і «Право інтелектуальної власності в Україні (2011). Геннадій Цірат як експерт з міжнародного цивільного процесу опублікував монографії «Міжнародний цивільний процес: сучасний стан  та перспективи міжнародно-правової уніфікації» (2013), «Міжнародний комерційний арбітраж» (2002) та «Міжнародний арбітраж як засіб врегулювання спорів» (1997).

Як провідний фахівець з франчайзингу в Україні Ганна Цірат опублікувала «Керівництво з розробки франчайзингових договорів» (2010), а також «Франчайзинг та франчайзингові договори» (2002). Її дослідження в галузі фінансування літаків відображені в монографії «Міжнародне приватне повітряне право» (2018). Ганна є автором численних розділів, присвячених Україні, які щорічно видаються.

Основними практиками «Юрзовнішсервіс» є фінансування літаків, проектне фінансування, транскордонні судові спори, цивільні та господарські спори, корпоративні спори, міжнародний арбітраж, визнання і виконання іноземних судових і арбітражних рішень, інтелектуальна власність, включаючи франчайзинг, стягнення заборгованості, недобросовісну конкуренцію, боротьбу з корупцією, кримінальне право, злочини «білих комірців».